THERMOHIT®  – NOWA ERA TERMOIZOLACJI

Materiał termoizolacyjny THERMOHIT® jest gotową do użycia cienkowarstwową masą izolującą cieplnie. Posiada szerokie zastosowania w budownictwie, przemyśle i konserwacji zabytków.

Materiał termoizolacyjny THERMOHIT® to innowacyjny produkt, posiadający wyjątkowe właściwości izolacyjne, bardzo dobrą przyczepność do wszystkich podłoży stosowanych w budownictwie i innych gałęziach przemysłu oraz szeroki zakres zastosowania. THERMOHIT® zabezpiecza zarówno przed działaniem niskich jak i wysokich temperatur. Zimą pomaga zmniejszyć  koszty ogrzewania natomiast latem pozwala ograniczyć zużycie energii potrzebnej do klimatyzowania pomieszczeń lub w przypadku braku klimatyzacji poprawić komfort bytowania poprzez zmniejszenie oddziaływania promieniowania słonecznego.

THERMOHIT® został w całości stworzony w Polsce. Zespół chemików z naszego laboratorium, w oparciu o najnowsze dostępne technologie, opracował jego unikalną recepturę. Dzięki temu, przekazujemy Państwu wyrób najwyższej jakości.

THERMOHIT® dzięki swoim właściwościom wpisuje się w szybko rozwijający się segment tynków termicznych, nakładanych bardzo cienką warstwą (1,5-2 mm), pozwalających jednocześnie osiągnąć wartości porównywalne do tradycyjnych materiałów ocieplających.

Materiał termoizolacyjny THERMOHIT® produkowany jest z wykorzystaniem mikrosfer, posiadających wyjątkowe właściwości izolacyjne, polimerów oraz dodatków, którym zawdzięczamy jego antygrzybiczność, antykorozyjność, ognioochronność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby pomimo specjalistycznej budowy produkt był łatwy w nanoszeniu. Przekazujemy Państwu produkt w postaci gotowej do użycia masy.

THERMOHIT® jako produkt przyjazny dla ludzi i środowiska, może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Strona producenta: http://thermohit.pl/